Oferta


zbieranie kloców, piłowane
zbieranie kloców, piłowane

Domy z bali produkowane w Petersburgu z sosny północnej.

Dokładnie dopasowane, do samodzielnego montażu, lub budowane w całości przez nas.

 

 

Domy dla wymagających, z bala ocieplonego, produkcji Litwa 

W stanie surowym, pod klucz, lub inne propozycje

http://www.dekor.poznan.pl/63,domy-drewniane.html 

 

 Przyjmujemy zamówienia na dostawy całoTIRowe na drewno, bezpośrednio z tartaku w Krasnojarsku, z dostawą pod wskazany adres

 

 

NIE  PROWADZIMY  SPRZEDAŻY  DETALICZNEJ

wyłącznie dostawy całoTIRowe

 

Informacje także na stronie www.dekor.poznan.pl/drewno

 

 

 


Jodła, bąb, sosna, modrzew, cedr, brzoza, akacja, olcha

Brus, brusek, deski obrzynane i nieobrzynane, boazeria blok house, łaty, boazeria, okrągłe ,cylindrowane'

Brus jest to drewno o grubości i szerokości 100 mm lub większej.

Stosowany jest do budowy konstrukcji ramy do budowy podłóg. Brus jest szeroko stosowany do budowy domów drewnianych i murowanych.

 Oferujemy dostawę belki przekroju od 100 do 200 mm. Możemy także dostarczać w wymiarach niestandardowych. Poszukaj jakie kupić drewno?

Zadzwoń! Pracujemy siedem dni w tygodniu.

 

Brusek drewniany można zamówić na stronie internetowej

Brusek z sosny i świerku o wymiarach  40 x 40, 40 x 50, 40 x 80, 50 x 50.

 

Pracujemy siedem dni w tygodniu. Dostawa na teren całej Unii Europejskiej.

 

Produkcja znajduje się w Rosji.

 

Deska obrzynana

Obecnie w budownictwie deska obrzynana jest jednym z najczęściej używanych rodzajów tarcicy. Deskę obcina się w taki sposób, żeby po bokach nie zostało kory. Właśnie dlatego nazywa się ją obrzynaną. Deska obrzynana jest wykorzystywana zarówno do zewnętrznych robot budowlanych, jak i dla wykończenia wnętrz. Deska obrzynana ma duży popyt przy przygotowywaniu dachu do pokrycia, przy wstępnym podszywaniu podłogi i sufitu, przy robieniu szkielet do przegród...  

 

Kupując u nas deskę obrzynaną, Państwo możecie być pewni, co do jakości naszej produkcji.

 

Deska obrzynana - cena

Cena deski obrzynanej zależy od różnych czynników. Na przykład, od gatunku wykorzystywanego drewna, obróbki technologicznej, rozmiaru deski.

Szukacie gdzie kupić deskę obrzynaną? Zadzwońcie do nas! Pracujemy siedem dni w tygodniu. Dostawa w obrębie Unii Europejskiej.

 

Deska  nieobrzynana - cena na stronie  internetowej

Deska nieobrzynana jest o obrobionych dwóch powierzchniach równoległych, natomiast krawędzie boczne są nie obrzynane (bez obróbki). Sprzedajemy deskę nieobrzynaną własnej produkcji. Kupując u nas deskę nieobrzynaną, możecie być państwo pewni dobrej jakości drewna. Deskę nieobrzynaną wykorzystuje się przy budownictwie środkowej warstwy podłogi, płatwi, ogrodzenia. Proponujemy deskę nieobrzynaną grubością 25 mm, 40 mm i 50 mm.

Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Rosji. Dostarczamy zamówienia własnym transportem. Pracujemy siedem dni w tygodniu. Jeżeli potrzebna jest jakościowa deska nieobrzynana w cenach producenta, zadzwońcie do nas.

 

Listwa drewniana - cena na stronie internetowej

Produkcja i sprzedaż listwy. Proponujemy listwę drewnianą przekrojem 22 x 50, 25 x 50 oraz listwę przekrojem 25 x 50 (klasa druga).Szukacie gdzie kupić listwę? Zadzwońcie do nas! Pracujemy siedem dni w tygodniu. Produkcja tarcicy i wyrobów  w Rosji. Dostawa w obrębie całej Unii Europejskiej.              

                                                                   

Produkcja i sprzedaż deski podłogowej.

 

Deska podłogowa to tarcica starannego suszenia łączona na wpust i pióro. Jest szeroko wykorzystywana w budownictwie.

Deska podłogowa sucha ma w zaletach wysoką izolację dźwiękowa i niski współczynnik przewodzenia ciepła. Przechowywa się w zamkniętym pomieszczeniu.  Produkujemy deskę podłogową z  sosny. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w  Rosji. Zawsze  na magazynie  jest deska podłogowa następujących niżej wymiarów. Deska  podłogowa, u nas w  korzystnej cenie. Zamów u nas! Pracujemy siedem dni w tygodniu.

 

Boazeria, cena. Produkcja boazerii.                                                                                  Boazeria drewniana - zamówić na stronie internetowej                                                                                                               

Jednym z priorytetów naszej działalności jest produkcja i sprzedaż boazerii drewnianej i innych wyrobów pogonażnych.

Boazeria jest gładką deską ze wpustami, żeby elementy obszycia były szczelne.        Produkujemy boazerię drewnianą (sosna, świerk) następnych przekrojów.                              

U nas  Państwo zawsze  możecie  kupić boazerię iglastą w korzystnych cenach.           Pracujemy siedem dni w tygodniu.

 

Boazeria blok house - zamówić na stronie internetowej

 

Boazeria block house to rodzaj paneli ściennych, które  imitują  ocylindrowane bierwiono, po wykładaniu danym wyrobem w pomieszczeniu powstaje złudzenie znajdowania się w drewnianej chacie.                                                                                                              Projektanci wnętrz wykorzystują block house przy wykładaniu odcinków ścian dla uzyskania unikatowych efektów.

Dla danego wyrobu istnieją optymalne uniwersalne rozmiary (grubość i szerokość). Block house jest wykorzystywany zarówno do zewnętrznych robot budowlanych, jak i dla wykończenia wnętrz.                                                                                                                        Produkujemy boazerię block house następujących wymiarów.                                             Szukacie gdzie kupić block house w korzystnej cenie? Zadzwońcie do nas! Pracujemy siedem dni w tygodniu.

 

Deska tarasowa wykonana z modrzewia syberyjskiego, to najbardziej trwały materiał na tarasy. W ofercie deska ryflowana i gładka. Także kantówna pod deskę.

 

Tarcica  sucha

 

Suszenie to proces usuwania wilgoci z różnych materiałów przez jej wyparowanie. Suszenie tarcicy jest energochłonnym procesem, związanym ze znacznym zużyciem paliwa, pary i elektryczności. Po suszeniu naturalny surowiec już jest przemysłowym materiałem. Po obniżeniu wilgotności drewno posiada zupełnie inne właściwości eksploatacyjne i mechaniczne. Wraz ze zmianą poziomu wilgotności drewno zmienia swoją formę oraz rozmiar. Drewno, zawierające dużą ilość wody jest narażone na zatrucie grzybami i gnicie. Obniżenie wilgotności drewna zmniejsza jego wagę i zwiększa wytrzymałość. W porównaniu z surowcem, sucha deska nadaje się do sklejania i obróbki.

Chcesz kupić suchą deskę?  Zadzwoń! Pracujemy codziennie! Nasza produkcja znajduje się w Rosji. Dostarczamy zamówienia w obrębie Unii Europejskiej. Dokonując zakupów u nas, mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności – gotówką lub  przelewem.

 

 

Uprzejmie informujemy, iż drewno z sosny może sinieć.

Deska i belka (brus)  mogą zacząć  sinieć bez względu na to, że zostały zakryte, ponadto nawet przy transportowaniu materiałów na miejsce budownictwa w samochodzie zamkniętego typu materiał może miejscami pociemnieć.

W szczególności narażona na ten proces jest deska drobna przekrojem 100x 25, 150x25, czasem 150x40, natomiast  brus nie jest tak narażony. Z tego powodu często powstają nieporozumienia  między dostawcą a klientem. Często klient nie wie, że pociemnienie jest właściwością dopiero rozpiłowanego materiału i swoje funkcje budowlane taka deska nie traci.

W tym są też swoje zalety. Odbywa się «dobór naturalny» deski, można będzie poznać jaką deskę i gdzie trzeba wykorzystać w trakcie budownictwa. Pewne deski można odłożyć i puścić na czarne roboty (wstępna podłoga i t. d.), pozostałe deski czym dłużej będą leżeć, tym większą wartość posiadają .

 

Panie i Panowie!
Indywidualny przedsiębiorca Żuk Vladimir INN 691401136269, 315695200013929 GRNIP oferuje sprzedaż tarcicy z Rosji. Wszystkie produkty rosyjskich produktów leśnych, będzie sprzedawać w Europie bez pośredników, gwarantuje wysoką jakość i terminowe dostawy dla europejskich klientów / odbiorców.
Produkty zostaną dostarczone do magazynu nabywcy na wskazany adres i w okresie obowiązywania umowy na dostawę.
Nasze produkty są z najlepszych gatunków drewna Rosyjskiego.
Oferujemy:
- Modrzew
Grubość od 25 mm do 100mm
Od 100mm szerokość do 150 mm
Długość 3000mm 6000mm
Cena 500 euro za 1m3 dostawy pod wskazany adres kupującego, z rozładunkiem kupującego.

- Cedr:
Grubość od 25 mm do 100mm
Szerokość od 100mm, 150 mm
Długość 4000mm 6000mm
Cena 600 EUR 1m3 z dostawą pod wskazany adres kupującego, bez rozładunku.

produkty:
Deska - obrzynana i nie obrzynana (typowy wymiar, naturalna wilgotność)
Belka (rozmiar standardowy).

Jeśli są Państwo zainteresowani tą propozycją

1. Należy napisać wymaganą rodzaj produktów, ilość, podpisać i dostarczyć do naszego kierownika przez e-mail
E-mail: rus-les15@yandex.ru
2. Po zatwierdzeniu wymiaru i czasu dostawy nastąpi zawarcie i podpisanie umowy.
3. podpisaną umowę przesłać do naszego kierownika w biurze lub wysłać
podpisany kontrakt listem poleconym do naszego biura - adres.
4. Zarządca potwierdza otrzymanie faksu lub e-mail podpisanej umowy i informuje o stanie swoich towarów w magazynie.
5. W dniu wysyłki towaru sprzedającego do kupującego, wysyła dokumenty: fakturę (1 oryginał), świadectwo fitosanitarne (1 oryginał), zgłoszenie wywozowe - (1 oryginał), świadectwo zgodności.
6. Kopie dokumentów potwierdzających dostępność produktu i gotowość do wysłania: faktury (1 oryginał), świadectwo fitosanitarne (1 oryginał), zgłoszenie wywozowe - (1 oryginał), świadectwo zgodności, kopię dokumentów do samochodu, fotografię załadowanego pojazdu, prawo jazdy kierowcy , wysyła te dokumenty do kupującego za pośrednictwem faksu lub poczty elektronicznej.
7. Po otrzymaniu dokumentów potwierdzających, sprzedający w ciągu 24 godzin zapłaci za towar w wysokości 50% ceny umowy oraz jej załączników, specyfikacji, która stanowi integralną część umowy .--